Nano Pěna na auto

Nano Pěna auto-moto je ideální čistící a konzervační prostředek především pro starší autolaky, kterým navrací hluboký lesk a zároveň ve velké míře zabraňuje jejich postupné degradaci. Impregnační efekt NanoPěny má životnost zhruba čtvrt roku, v závislosti na způsobu užívání vozidla.

Nano Pena ozivi lak auta

NanoPěna auto-moto zcela nahrazuje dřívější namáhavé mytí auta a následné voskování, které, když má k něčemu být, je velmi náročné, i nákladné. Místo toho všeho času, vody a potu, stačí jednoduše bez kapky vody nastříkat Vaši NanoPěnu na lak, nechat ji několik okamžiků aktivně pěnit a setřít suchým hadříkem. V tu chvíli uvidíte lak svého vozu v lepším stavu, než když byl nový. A díky následné ochraně nano-impregnací udržíte lak auta, i chromové a lesklé plastové doplňky čisté snadným otřením vlhkým hadrem. Vaše auto bude vypadat i o řadu let mladší.

Na obrázku vidíte, co dokáže Nano Pěna i se zašlým vrakem.

Bydlíte-li v pátém patře a vaše auto, které chcete mít čisté, parkujete na ulici bez možnosti čistit jej chemií a množstvím vody - potom je pro vás NanoPěna ideálním pomocníkem. Pro vyčištění auta pomocí NanoPěny nepotřebujete ani kýbl s vodou, stačí samotná NanoPěna a suchý hadr. NanoPěna po nanesení aktivně uvolní nečistoty z laku i skel. Rozleštěním NanoPěny vytvoříte na povrchu auta neviditelnou superhladkou ochrannou nano-vrstvu, které se nemohou nečistoty pevně přichytit. Díky tomu vám v příštím čtvrt roce bude pro udržování efektního lesklého povrchu auta stačit jen ráno si doma namočit hadřík, kterým jednoduše přejedete lak i skla. Nečistoty se nemají na nano-povrchu čeho držet a proto jdou snadno setřít, aniž byste poškrábali lak. Za chvíli vyjíždíte s nádherně se lesknoucím autem.

Představu o snadném mytí auta bez vody a námahy si můžete udělat v sekci  Video.

Šťastnou cestu s NanoPěnou auto-moto!

---------------------------------------------------------------
Máte-li ale zájem o nejúčinnější nano ochranu laku auta rovnou na 2 roky, můžeme Vám doporučit i dobře prověřenou službu AutoNano - nano ochrana laku auta.

Snadné použití

2 minuty působí, 6 měsíců chrání 2 minuty působí, 6 měsíců chrání
Potvrdit kódpoznámka
Další krok
Objednávám závazně 1 kus OriginalPro Vaše pohodlí používáme cookies Rozumím Další informace