Nano pěna

Originální Nano pěna je multifunkční ochranný čistič - univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Nano pěna zároveň se snadným vyčistěním dodá povrchu na několik měsíců i účinnou ochranu před znečistěním a vysoký lesk. Tento originální produkt vyvinutý specialisty na nanotechnologie je špičkovým představitelem nově se formující generace "inteligentních úklidových prostředků", která snižuje  nároky na pracnost úklidu  o  tři čtvrtiny!

NanoPěna aktivně spolupracuje při čistění tím, že "probublává" i těmi nejnepatrnějšími nerovnostmi ošetřované plochy. Na povrchu vyčistěném antibakteriální aktivní pěnou se během následujících několika desítek minut klidu samostatně vytvoří neviditelná ochranná nanovrstva, která propůjčí ošetřené ploše na několik měsíců zvýšenou odolnost, velmi snadné čištění a v prvních týdnech i vysoký lesk, hladkost atd.

Pro další čistění povrchu, který byl již ošetřen Nano pěnou, není třeba žádná chemie, jen obyčejná voda. Pracnost úklidu se zmenší až na čtvrtinu doposud běžně potřebného času. Ošetřený povrch se díky nano-impregnaci méně špiní, neumastí se a vypadá stále skvěle.

Nano pěna, na rozdíl od běžných prostředků, neobsahuje žádný škodlivý silikon, teflon, vosky ani oleje a ochrana je ekologicky odbouratelná. Využitím Nano pěny v profesionálním úklidu lze dosáhnout výrazných úspor díky absenci výdajů za běžnou úklidovou chemii a především markantním snížením časových nároků na pracovní sílu. NanoPěna je také skvělým pomocníkem pro domácí úklid, neboť potřebu nekonečného uklízení lesklých ploch zredukuje na pouhé dva úklidy s použitím Nano pěny během roku, a mezi nimi pouze občasné velmi snadné přeleštění bez chemie a s nízkými nároky na vynaložený čas. Výsledky úklidu jsou i přes minimální časovou náročnost trvale brilantní.

 

 

Snadné použití

2 minuty působí, 6 měsíců chrání 2 minuty působí, 6 měsíců chrání
Potvrdit kódpoznámka
Další krok
Objednávám závazně 1 kus OriginalPro Vaše pohodlí používáme cookies Rozumím Další informace