Originál a kopie

V poslední době se díky stále zvyšující oblibě NanoPěny začaly na trhu objevovat různé pokusy o její kopie. Vzhledem k faktu, že je NanoPěna stvořena k tomu, aby lidem pomáhala, musíme důrazně varovat před nekvalitními kopiemi, které účinky NanoPěny jen napodobují a mohou v některých případech způsobit i nevratné poškození povrchu, případně jsou zdravotně závadné.
 

Originální Nano PěnaZde vidíte jediný originální obal NanoPěny a jeho léty prověřenou německou verzi. Žádné jiné přípravky, byť by se tvářily jakkoli podobně, nemají s originální NanoPěnou a jejími schopnostmi naprosto nic společného a v žádném případě se nelze spolehnout na jejich obsah a působení.
 

Jestli se Vám již stala taková nepříjemnost, "naletěli" jste na některý pokus o kopii NanoPěny a jste ochotní podstoupit možná rizika, určitě doporučujeme extrémně opatrný přístup, velmi intenzivní větrání, nebo použití roušky a určitě i pevnějších pracovních rukavic (ať Vám prodejce říká cokoli).
 

Pokud se potřebujete poradit ohledně využití originální NanoPěny, nebo pomoci s nápravou škod po nějaké napodobenině, obraťte se na odborníky společnosti NANO SERVICE, jistě Vám vyjdou vstříc.

Snadné použití

2 minuty působí, 6 měsíců chrání 2 minuty působí, 6 měsíců chrání
Potvrdit kódpoznámka
Další krok
Objednávám závazně 1 kus OriginalPro Vaše pohodlí používáme cookies Rozumím Další informace