NanoPěna home čistí, leští a chrání v jednom kroku. Ošetřená plocha se výrazně méně špiní a celé měsíce ji stačí místo pracného čištění jen otřít obyčejnou vodou.

Jednou použijte NanoPěnu home a zapomeňte na nešetrnou úklidovou chemii!

NanoPěna home je konečně pomocník pro úklid, který použijete jednou a máte na dlouho klid. Snadno, šetrně a za několik vteřin vyčistí jakýkoli hladký a lesklý povrch díky jedinečnému efektu mikro-aktivní pěny. Současně vytvoří ochrannou nano-vrstvu, která celé měsíce chrání ošetřené plochy. Ty se tak méně špiní, více lesknou a snadno udržují, protože nečistoty nemohou přilnout k povrchu. Ať už zlobí špína v kuchyni, otisky prstů na lesklém kovu, zubní pasta na zrcadle, obklady, sprcha, nebo povlaky vodního kamene, s NanoPěnou už bude domácnost hezčí a život snadnější!


Ušetřete si:                                    

Práci a čas

NanoPěna home čistí a chrání v jednom snadném kroku a pro průběžnou údržbu ošetřených ploch stačí je občas lehce otřít. Už nemusíte donekonečna pracně čistit a leštit to, co má být pěkné. Ono to vydrží!
 
Peníze

Až půl roku nepotřebujete žádnou úklidovou chemii. Povrch ošetřený NanoPěnou home se špiní výrazně méně a na údržbu stačí obyčejná voda. Ať už řešíte peníze za čistící prostředky, nebo práci, vždy ušetříte.
 

Zdraví

Svůj domov už nemusíte pořád dokola zanášet nezdravou chemií a přesto bude čistší.

Na ošetřeném povrchu se navíc nedaří virům a bakteriím, takže omezí riziko přenosu dotykem.

Vybavení

Neničte své věci agresivními čističi a poškrábáním.

S ochranou povrchu vše vydrží déle.

 

 

Snadné použití

2 minuty působí, 6 měsíců chrání 2 minuty působí, 6 měsíců chrání
Potvrdit kódpoznámka
Další krok
Objednávám závazně 1 kus OriginalPro Vaše pohodlí používáme cookies Rozumím Další informace